MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Ronaldo Souza dostanie title shota?!

Ronaldo Souza dostanie title shota?!

2014-09-06 // P. Rączka
Ronaldo Souza pokonując Gegarda Mousasiego udowodnił, że zasługuje na walę o mistrzowski pas UFC w wadze średniej. Tego samego zdania jest także Dana White, choć nie chce jeszcze obiecywać, że nastąpi to w kolejnej walce. 'Aligator' we wspomnianej walce udowodnił, że nie tylko potrafi zwyciężać, ale robi to bardzo widowiskowo, a przy tym mocno zaznacza swoją wyższość nad rywalem. Ostatnie walka skończyła się duszeniem gilotynowym, z którego nie dało się uciec.
- Śledziłem karierę Mousasiego przez długi czas. On jest znakomitym zawodnikiem co sprawia, że nie będzie łatwym celem a do tego postara się o to by walka toczyła się w stójce. „Jacare” będzie próbował zmniejszyć dystans przez wejście w nogi i obalenie. On jest jednym z najlepszych specjalistów od poddań w tym sporcie i myślę, że będzie dążył do poddania Gegarda. To bardzo ważna walka w dywizji średniej. Ktokolwiek wygra – nie chcę mówić, że od razu dostanie title shota ale – będzie cholernie blisko – mówił przed walką White.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video