MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Mercedes AMG GT Edition 1 - wyjątkowa wersja na start sprzedaży

Mercedes AMG GT Edition 1 - wyjątkowa wersja na start sprzedaży

2014-10-03 // J. Kruczek
Mercedes od pewnego czasu serwuje nam politykę wydawania nowych modeli w specjalnej wersji Edition 1. Marka w ten sposób na start zachęca klientów do wizyty w salonach i zapewnia sobie dobrą sprzedaż. Dlatego też specjalnej wersji startowej doczeka się także AMG GT.Mercedes AMG GT Edition 1 na pierwszy rzut oka wyróżnia się szarym lakierem nadwozia, specjalnym wzorem felg i nieco przeprojektowanymi zderzakami. Miłośników agresywnych akcentów zadowoli duży spojler na tylnej klapie. Dzięki niemu sportowy model powinien się nieco lepiej prowadzić.

We wnętrzu znajdziemy zmienione zegary oraz żółte wstawki nadające kolorytu kabinie. Oprócz dodatków wizualnych możemy liczyć na wyposażenie z górnej półki. Zasadniczo niczego nie powinno zabraknąć. AMG GT Edition 1 można oglądać na salonie w Paryżu. Mercedes zapewnia, że krótko po imprezie auto będzie można zamawiać w salonach.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video