MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Fabricio Werdum - "Widzę swoje szanse"

Fabricio Werdum - "Widzę swoje szanse"

2014-09-27 // P. Rączka
Fabricio Werdum (18-5-1) już niebawem stanie naprzeciw Caina Velasqueza (13-1) w walce o mistrzowski tytuł UFC w wadze ciężkiej. Dla Brazylijczyka to znakomita okazja do tego, aby mocno zamieszać już w dość chaotycznej obecnie kategorii wagowej tej federacji, która bądź co bądź jest najbardziej prestiżowa. "Vai Cavalo" jest zadowolony ze swoich przygotować do tego starcia i wyczekuje już daty 5 lipca, gdy wejdzie do oktagonu, aby stawić czoła aktualnemu mistrzowi.
- Widzę swoje szanse w obaleniu i zagrożeniu mu gdy będzie używał gardy lub odda plecy próbując wstawać. Mogę być z góry poprzez obalenie, odwrócenie pozycji lub zdobycie pleców, wszystko to jest możliwe. On jest faworytem, ma duże umiejętności i jest trudny do pokonania. Ale jestem pewny, że będę świetnie przygotowany. Zawsze byłem underdogiem i to mnie bardzo motywowało. Mam zamiar być dobrze przygotowany. Jestem skupiony na tym aby zabrać ten pas z powrotem do Brazylii – powiedział Werdum.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video