MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Dana White o roszadach w wadze półciężkiej

Dana White o roszadach w wadze półciężkiej

2014-08-17 // P. Rączka
Waga półciężka w UFC to obecnie jedna z najciekawszych kategorii wagowych, gdzie na pierwszy rzut oka jest około pięciu zawodników, którzy spokojnie mogliby bić się o mistrzowski pas, nie stojąc na przegranej pozycji. Niestety kontuzje eliminują kolejno każdego z nich i niestety choć było już ogłoszonych kilka pojedynków, to niedługo potem zostały one odwołane ze względu na urazy. Ten rok jest niejako stracony, ale kolejny zapowiada się niezwykle ciekawie – o ile zdrowie dopisze.
- Gustafsson jest zawiedziony, ale to nie jest tak, że odebraliśmy mu tę walkę. Kontuzjował się i wypadł. Cormier wszedł w jego miejsce i to jest walka, do której teraz dojdzie. Rzeczywistość jest taka, że miała być walka Jones – Gustafsson, on był pretendentem numer jeden. Uszkodził się, wypadł z walki. Ktoś może powiedzieć „no, a teraz Jones jest kontuzjowany” ale będzie taka walka a nie inna. Gustafsson pewnie jeszcze zawalczy(przed swoją walką o pas). Chyba zrobimy dla niego jeszcze jedną walkę. Będzie walczyć by pozostać aktywnym, skupionym, no i musi zarabiać pieniądze – powiedział White.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video