MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Dana White o Arlovskim i Sylvii

Dana White o Arlovskim i Sylvii

2014-05-14 // P. Rączka
W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o powrocie do UFC Andreia Arlovskiego, który swego czasu walczył już w tej organizacji. Prośby do Dana White kierował Tim Sylvia, który chciał kolejną szansę, ale wiadomo już, że jej nie otrzyma. Różnica między tymi zawodnikami jest duża, jeśli patrzy się na ich ostatnie pojedynki. Kariera Anglika wydaje się ciągle pikować, natomiast Białorusin notuje serię dobrych występów, dlatego nie trudno zrozumieć taką, a nie inną decyzję zarządu UFC.
- Tim Sylvia, jak się nie mylę ma ostatni bilans 0-3-1. Trudne byłoby ściągnięcie go do UFC z takim bilansem. Andrei Arlovski ma teraz dobrą passę. Lubię go i mam dużo szacunku do niego i jego ludzi. Odszedł z UFC by walczyć gdzie indziej. Niektórzy mówią, że zrobił to ponieważ ja coś do niego miałem. Ja nigdy nie obwiniałem kogoś o to, że próbuje polepszyć swoje życie i złapać lepszy kontrakt. To nie jest je**ny Bellator. Facet chciał zmienić na lepsze swoje życie. My nie staramy się zniszczyć człowieka i obwiniać go wstrzymując jego karierę - powiedział White.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video