MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Conor McGregor - "Oni są jak płaczące dziewczyny"

Conor McGregor - "Oni są jak płaczące dziewczyny"

2014-08-27 // P. Rączka
Conor McGregor (15-2) w swojej kolejnej walce zmierzy się z Dustinem Poirier (16-3) na gali UFC 178, która odbędzie się 27 września. Dla ''Notorious'' będzie to okazja, aby odnieść swoje dwunaste zwycięstwo z rzędu. Irlandczyk już bardzo mocno zaznaczył swoją pozycję w wadze piórkowej i po tym starciu, chce walczyć już tylko z najlepszymi. Jak sam twierdzi w tej kategorii wagowej może przeprowadzić rewolucję, która umieści go na samym szczycie.
- Dla mnie wszyscy ci mali z wagi piórkowej są jak płaczące dziewczyny. „Dlaczego on jest w głównej karcie w swoim rodzinnym mieście? Dlaczego on jest na najlepszej karcie roku? Ja jestem w formie 24/7 przez 365 dni w roku i pokazuję to w walkach. Nie mam zastojów, zawsze idę do przodu i odsyłam ludzi. Znam siebie  i wiem kto jest nowym królem. W mieście jest nowy król. Teraz walka odbędzie się w Vegas, Dustin Poirier i ja zakończymy to w pierwszej rundzie i ruszę na krucjatę by wyeliminować dywizję piórkową jeden po drugim – powiedział McGregor.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video