MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Barao nie dostanie wynagrodzenia za galę UFC 177

Barao nie dostanie wynagrodzenia za galę UFC 177

2014-08-31 // P. Rączka
Dana White nie ukrywa złości z faktu, że Renan Barao nie zrobił wagi przed rewanżowym starciem z T.J Dillashawem, który niedawno odebrał mu mistrzowski pas i przerwał jego znakomitą serię zwycięstw. Brazylijczyk ostatnio był wielka gwiazdą federacji UFC, ale po porażce i incydencie z ostatnich dni jego notowania mocno spadły. Nie ma co ukrywać, że zawodnik będzie musiał teraz mocno zapracować na swoje nazwisko, aby znów otrzymać tytuł pretendenta.
- Barao nie dostanie pieniędzy za UFC 177. Nie zapłacę mu za to, że nie pojawił się na gali. Nie ma żadnego wytłumaczenia na to, co zrobił. Nie ma żadnego wytłumaczenia na nie zrobienie wagi. Niestety, zapłacił za to wysoką cenę. To, co zrobił, bardzo nam zaszkodziło, rozwalił całą galę, więc nie dostanie od nas czeku i wróci do domu bez pieniędzy. Wróci do domu bez złamanego centa, a dopiero, co opłacił koszty obozu, żeby przygotować się do tej walki. Kto wie, kiedy stoczy kolejną walkę. Ten drugi dzieciak, który nie zrobił wagi, również nie dostanie od nas pieniędzy. Zawodnicy, którzy ucierpieli przez nich, dostaną to, co im się należy – powiedział Barao.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video