MenTV.pl  »  Wiadomości  »  BMW serii 2 z kompletnymi modyfikacjami od AC Schnitzer

BMW serii 2 z kompletnymi modyfikacjami od AC Schnitzer

2014-09-01 // J. Kruczek
AC Schnitzer zabrało się za modyfikacje BMW serii 2. Tuner jest znany z tworzenia bardzo dobrych i szczegółowych pakietów. Nie inaczej jest tym razem. Projektanci firmy wykonali kawał dobrej roboty i wszystkie modyfikacje wyglądają niczym skrojone na miarę w fabryce.W nadwoziu znajdziemy dodatkowe elementy aerodynamiczne, jak przedni splitter, tylny dyfuzor oraz osłony lusterek wykonane z włókna węglowego. Nad tylna szybą znalazł się bardzo delikatny spojler dachowy. Lepsze brzmienie i wygląd tyłu zapewnił sportowy układ wydechowy.

Zamiast zastosowania z góry narzuconych felg zdecydowano się oddać w ręce klientów szereg obręczy w rozmiarach od 18 do 20 cali. AC Schnitzer Inżynierowie firmy obniżyli zawieszenie o 40 mm. Pod maską również zajdą zmiany. Każdy silnik z oferty serii 2 może zostać wzmocniony o nawet kilkadziesiąt koni mechanicznych. Niestety nie znamy cen modyfikacji, ale te zapewne będą zależne od przerabianej wersji auta.


Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video