MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Audi TT Roadster - sportowy model w wersji bez dachu

Audi TT Roadster - sportowy model w wersji bez dachu

2014-09-26 // J. Kruczek
Audi TT nowej generacji zostało zaprojektowane od zera i zrobiło bardzo dobre wrażenie. Teraz przyszła pora na kolejna wersję nadwoziowa prezentująca się chyba jeszcze lepiej. TT w wersji roadster jest tym na co wszyscy czekaliśmy.

Roadster wygląda fantastycznie i reprezentuje gatunek prawdziwych sportowych maszynek. Auto różni się od coupe zasadniczo tylko brakiem dachu. Technologicznie mamy do czynienia z kopią zabudowanego modelu. Warto podkreślić, że roadster jest nieco cięższy od coupe. To zasługa wzmocnień nadwozia oraz mechanizmu podnoszenia dachu.Większa waga to nie problem, ponieważ silniki nie zawiodą kierowcy. Pod maską znajdziemy dwulitrowy, czterocylindrowy motor 2,0 TFSI o mocy 220 KM lub 310 KM w odmianie TTS. Nie zabrakło propozycji dla fanów diesla. Oni wybiorą 2,0 TDI o mocy 184 KM. Szczegółowe informacje na temat Audi TT Roadster poznamy podczas paryskiego salonu samochodowego.


Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video