MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Aston Martin Virage Shooting Brake - niezwykły model od włoskiego Zagato

Aston Martin Virage Shooting Brake - niezwykły model od włoskiego Zagato

2014-09-09 // J. Kruczek
Zagato realizuje niezwykłe projekty zmieniające rzadkie samochody w prawdziwe perły motoryzacji. Włoskie studio wzięło na warsztat niedawno Aston Martina Virage i zbudowało na jego bazie dość oryginalne dwudrzwiowe super kombi.

Brytyjski kabriolet przeszedł szereg zmian w kwestii nadwozia i teraz posiada karoserię Shooting Brake. Choć wszystkie elementy techniczne pochodzą z Virage`a to zakres zmian i tak jest ogromny. Całkowicie przebudowano nadwozie, które teraz nie ma nic wspólnego z seryjnym modelem.Zagato zapewne znalazłoby wielu chętnych na Virage`a Shooting Brake. Jednak powstanie tylko jeden egzemplarz zamówiony przez anonimowego milionera. Szkoda, ponieważ auto zapewne nie będzie zbyt często widywane na drodze. Dla większości fanów włoskiego studia jedyna okazją na zobaczenie pojazdu na żywo będzie impreza Chantilly Arts&Elegance 2015. Zagato będzie podczas tej imprezy obchodzić swoje 95-lecie.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video