MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Arlovski atakuje Overeema

Arlovski atakuje Overeema

2014-08-24 // P. Rączka
Kto wie czy za kilka miesięcy nie będziemy świadkami pojedynku Andrei Arlovski (22-10) vs Alistair Overeem (37-13), bowiem pierwszy z nich zaczyna mocno atakować tego drugiego. Białorusin zarzuca Holendrowi, że ten zbyt brutalnie walczy ze swoimi rywalami w trakcie sparingów, przez co doznają oni kontuzji. W ostatnim czasie doświadczył tego Guto Inocente (6-3), a także Jon Jones (20-1). Teraz o mały włos , a Arlovski sam musiałby nieco sobie odpocząć.
- Overeem doprowadził do kontuzji Jona Jonesa, ponieważ on szkodzi każdemu z kim trenuje. Kilka dni temu sparowałem z Alistairem Overeemem i doświadczyłem na własnej skórze jak może zakończyć się taki sparing. Na zwykłym sparingu nikt nie chce uszkodził sparingpartnera. Na jednym ze sparingów Overeem uderzył mnie bardzo mocnym kolanem w żołądek. W prawdziwej walce byłby to nokaut. Po tym, od razu udałem się do szpitala aby sprawdzić czy moje żebra nie są złamane. Dzięki Bogu, okazało się, że wszystko jest ok. chociaż na początku baliśmy się, że moja walka z Bigfootem będzie odwołana – powiedział Arlovski.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video