MenTV.pl  »  Wiadomości  »  Alistair Overeem - "Rothwell był zbyt dobry"

Alistair Overeem - "Rothwell był zbyt dobry"

2014-09-08 // P. Rączka
Alistair Overeem (37-14) nie rozpacza po porażce z Benem Rothwellem (34-9) i z pokorą przyjmuje swoją szybką i dość niespodziewaną porażkę. Amerykanin tego dnia miał znacznie więcej szczęścia i udało mu się sprawić nie lada sensację. Choć waga ciężka w UFC, jak na razie ma lekki zastój, to jednak kto wie czy właśnie tacy weterani, jak Ben niebawem nie będą nadawali tempa w TOP 10 tej kategorii wagowej. Mimo wszystko fani czekają na nowe i świeże twarze, które dadzą powiew świeżego powietrza.
- Byłem w świetnej formie i byłem dobrze przygotowany. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Wszyscy byliście świetni. Co do walki – popełniłem błąd. Słysząc dźwięk łamania ramienia Bena po jednym z kopnięć nie spodziewałem się, że on skontruje mnie tą ręką. Wiedzieliśmy, że Ben jest twardym, mocnym gościem co potwierdziło się wczoraj. Może nie zawsze idzie tak jak chcemy ale… Jak długo mamy swobodę i hart ducha wszystko będzie ok. To pochodzi z siebie, miałem wiele upadków zarówno w życiu jak i karierze ale też wiele wspaniałych chwil w życiu, więc nie narzekam. Big Ben był zbyt dobry – Overeem.

Tagi

Aktorki porno     MMA     Modelki     Motoryzacja     Nago     Naturalne     Supersamochody     Topless     UFC     Walki    

Najnowsze video